HOME    

COMPANY    

STUDIO    

FURNITURE    

SALES    

HOME CINEMA    

ART    

CONTACT    
     BARVY

     SORTIMENT

     KVALITA

     KŮŽE

     ARCHITEKTI

     CENY

     VZORKOVNA

     REFERENCE

Naše cenová strategie je jednoduchá - docilovat nejlepší relace kvalita/cena na trhu. Náš kožený nábytek je vyráběn v Toskánsku a patří k absolutní italské špičce. (Jeho kvalita je podstatně vyšší než u kopií vyráběných v Asii - Čína, Vietnam.) Protože klasický moderní nábytek je nadčasový, je potřebné, aby vydržel - při správném ošetřování - desetiletí.

I když naše kůže patří k absolutní světové špičce, ceny našeho koženého nábytku jsou pro klienty příznivé. Náš kožený nábytek je vyráběn v pěti kvalitách koženého čalounění - a stovkách barev. Jsme tedy schopni uspokojit nejnáročnějšího zákazníka, ale i klienta citlivého na cenu.

Kompletní ceník předáváme při osobním setkání. Poskytujeme kvantitativní slevy. Náš výrobce používá velmi racionální způsob výroby - efektivní nákup surovin, spolupráce s kompetitivními výrobci jednotlivých dílů, kvalitní kontrola výroby i balení.
In modern architecture, modernists believed liberty would finally triumph along with equality and fraternity.
T    603    486    948
E    mail@lecorbu.cz
T    223    001    524
Kánonem klasické moderny jsou čisté geometrické formy, základní objemové tvary a přísná rovnováha mezi plným a prázdným.